Menu

Tālrunis:

+371 20266122

Krāsošana

Izpintēto modeli ir iespējams nokrāsot un nolakot  ar augstas kvalitātes krāsām un lakām, atbilstoši klienta vēlmēm. Ir pieejami dažādi materiāli, kas piemēroti dažādiem mērķiem, kas paredzēti izstrādājuma lietošanai telpu apstākļos, kā arī izmantošanai āra apstākļos, kas ir pakļauti agresīvai videi. Kvalitāts pārklājums ne tikai uzlabo izstrādājuma izskatu, bet arī, aizsargā no apkārtējās vides, īpaši no ultravioletajiem stariem, tādējādi palielinot izstrādājuma ekspluatācijas laiku.

Krāsošanas izmaksas atkarīgas no izstrādājuma virsmas laukuma, krāsas uzklāšanas tehnoloģijas un darba mākslinieciskās sarežģītības. Protams, jo vairāk detaļu nepieciešams nokrāsot un sarežģītākas toņu maiņas, jo augstāka būs izstrādājuma krāsošanas cena.

Pieejams plašs krāsu klāsts, ieskaitot metāla un dažādus speciālos efektus. Iespējams tonēt pēc klienta parauga. Pie nepieciešamības, mēs nodrošinām eksperta kvalitātes novērtējumu izstrādājuma pārklājuma cietībai un agdēzijai ar plastiku. Mūsu pārklājumi tiek veiksmīgi izmantoti mājsaimniecības un rūpniecisko ierīču, elektroierīču, reklāmas un dekoratīvo paneļu krāsošanai no dažādām plastmasām. Papildus plastmasas izstrādājumiem, musu pārklājumus var izmantot priekš papildus komponentu no tērauda, nerūsējošā tērauda, alumīnija sakausējuma un citu metālu krāsošanas.

 

 

TULKOT