Menu

Tālrunis:

+371 20266122

Cenas un termiņi

Pasūtījuma izmaksas atkarīgas tikai no materiāla petēriņa,izvēlētās drukāšanas precizitātes un kvalitātes. Vairuma pasūtījumu izpildes laiks ir diennakts.


Lai aprēķinātu izmaksas, mēs skaitām plastika daudzumu, kas nepieciešams, lai izprintētu Jūsu modeli. Katrs grams materiāla izmaksā no 0,15 Eur, atkarībā no materiāla tipa un vajadzīgās kvalitātes. Tiešas cenas norādītas tabulā.

STANDARTA 3D DRUKA, FDM TEHNOLOĢIJA

Izmantojas priekš prototipu korpusu, vāžu, pudeļu, tehnisku detaļu un zobratu ar diametru no 20 mm un daudz kur citur.

300 mikroni 250 mikroni 200 mikroni 150 mikroni 100 mikroni
PLA / ABS 0,15 Eur/g 0,18 Eur/g 0,20 Eur/g 0,25 Eur/g 0,30 Eur/g
PETG 0,15 Eur/g 0,18 Eur/g 0,20 Eur/g 0,25 Eur/g 0,30 Eur/g
Neilons 0,30 Eur/g 0,35 Eur/g 0,40 Eur/g 0,45 Eur/g 0,50 Eur/g
Wood-filled 0,30 Eur/g 0,35 Eur/g 0,40 Eur/g 0,45 Eur/g 0,50 Eur/g

 


NODERĪGI ZINĀT PIRMS PASŪĪJUMA VEIKŠANAS

3D printeri izgatavo modeļus klājot kārtas vienu virs otras, no slāņu biezuma atkarīga detalizācija un izmaksas printējamam modelim. Jo plānāka katra kārta, jo mazāk redzamas “trepītes, līnijas” uz izstrādājuma virsmas, bet tad ilgāk notiek drukāšana. Mēs printējam līnijas biezumā no 10 – 350 mikroni (0,01-0,35 mm atbilstoši). Kā likums, priekš tehniskiem prototipiem pietiekami ar 200 mikroniem, priekš meistara-modeļiem, kas tiks izmantoti priekš pres-formu izgatavošanas, kā arī prezentācijas maketu izgatavošanai, ieteicams izmantot maksimālu precizitāti 10-100 mikroni.

 

IEKŠĒJAIS PILDĪJUMS

Lai samazinātu plastika izlietojumu un padarītu lētāku drukāšanu, pēc Jūsu pieprasījuma varam iestatīt modeļa iekšējā tilpuma aizpildījuma procentu. Citiem vārdiem, izstrādājuma iekšienē printeris drukā izturības resti, tā vietā, lai aizpildītu visu pilnībā. Pateicoties tam, var panākt izejmateriālu samazinājumu uz 3D printēšanu vairākas reizes, saglabājot cietību un izturību. Aizpildījums ar resti var būt no 5% – 100% modeļa tilpuma. Priekš prototipiem un maketiem pietiek ar 20% aizpildījumu, priekš funkcionālām detaļām uz, kurām iedarbojas fiziskas slodzes, rekomendējas izmantot 30% un vairāk pildījuma. Ja Jūs patstāvīgi veidojat 3D modeļus priekš drukāšanas, veidot resti nav nepieciešams, mēs norādām procentu pildījumu pie modeļa sagatavošanas pirms drukāšanas. Norādiet nepieciešamo procentu daudzumu pie pasūtījuma. Ja Jums ir jautājumi par nepieciešamo pildījumu priekš Jūsu uzdevuma, sazinieties ar mums, mēs ieteiksim pareizo variantu.

KARĀJOŠOS DETAĻU ATBALSTS

Par cik, printeris drukā pa līnijām, procesā katra jauna kārta liekas uz iepriekšējās. Ja Jūsu modelī ir karājošās detaļas (kurām nav balsta zem sevis) printeris automātiski uzstāda atbalstu, kurš arī tiek iekļauts izstrādājuma izmaksās. Pēc drukāšanas mēs atdalām atbalstu, bet uz virsmas var būt nelieli plastika pārpalikumi. Lai sasniegtu labāko modeļā kvalitāti, dažus modeļus ieskām printēt no vairākām daļām ar turpmāku salīmēšanu, tādā veidā samazinās plastika daudzums uz konstrukcijas atbalstu un uzlabojas ārējais izskats. Atsūtiet mums modeli, mēs ieteiksim labāko risinājumu 3D drukai. Būs labāk, ja arī izstāstīsiet par izstrādājuma turpmāku pielietošanu.

SIENAS BIEZUMS

Bez iekšējā pildījuma, pēc Jūsu pieprasījuma varam norādīt ārējo sienu biezumu izstrādājumam. Kā likums, priekš prototipiem un prezentāciju maketiem pietiekami ar 0,8 mm. Priekš izstrādājumiem, kas izjūt fizisku slodzi, rekomendējas izmantot biezumu 1,2 mm vai pat vairāk.

KĀDU PLASTIKU IZVĒLĒTIES?

Mūsu printeri drukā ar ABS, PLA, HIPS, PETG, Woodfilled un citiem materiāliem.

ABS plastiks – viens no visizplatītākajiem materiāliem industrializācijā, populārs un praktisks. Pieejams jebkurās krāsās (plastika krāsa neietekmē 3D izstrādājuma druku un cenu). ABS vienlaicīgi ir stingrs, labi apstrādājams, līmējas un krāsojas.

PLA plastiks – izmantojas pārtikas industrijā. Kā ekoloģiski tīrs materiāls, vairāk drošs, mazāk pakļaut temperatūras ietekmei, baidās no augstām temperatūrām (zaudē savu stingrību pie 80 grādiem pēc Celsija).

PETG plastiks – atšķiras ar augstu caurredzamību un vienmērīgu gaismas caurlaidību, ugunsizsturību, nesatur kaitīgas ķīmiskas vielas, paaugstināta triecienizturība, ķīmiskā izturība.

 

KĀ IETAUPĪT?

Lai samazinātu izstrādājuma svaru un samazinātu izstrādājuma izmaksas, varam pievienot stingrības resti izstrādājuma iekšienē, mainot izstrādājuma pildījumu no 5% – 100% pēc Jūsu pieprasījuma. Lai Jūs gūtu labāku priekšstatu par iekšējo konstrukciju ar pildījumu 5%, piedāvājam iepazīties ar detaļas izskatu šķērsgriezumā.

Pie Jūsu pirmā pasūtījuma piedāvājam 10% atlaidi. Tālāk, atlaides lielums palielinās līdz 30%. Sīkāk par atlaidēm

TULKOT