Menu

Tālrunis:

+371 20266122

Arhitektūras maketu izgatavošana

Reālistisku un detalizētu arhitektūras risinājumu 3D druka kļūs par skaidru un saprotamu piemēru, prezentējot savu kārtējo projektu. Jūs varat iesniegt savu arhitektonisko koncepciju kā saliktā veidā, tā arī pa fragmentiem, griezumā, sadalot atsevišķos elementos – kā būs ērtāk. Viss ir iespējams!

Maketi var tikt aprīkoti ar apgaismojumu, nepieciešamības gadījumā pievienojas pārbīdāmas mehāniskas daļas, infografika, interaktivitāte.

Projektu var realizēt ar visām konstrukcijas detaļām, cilvēkiem, kokiem un ainavu dizaina struktūrām.

 

Noderīgi zināt

Maketēšanas izmaksas ir atkarīgas no darba apjoma, piemēram, līmēšanas, krāsošanas tipa, fona apgaismojuma uzstādīšanas, kā arī no izejmateriāliem, kuri tiek izmantoti maketa 3D drukai. Mēs vienmēr ieteiksim racionālākos veidus, kā samazināt maketa izmaksas, piemēram, ēkas iekšieni drukājot tukšu (ja vien iespējams) vai drukāšanu no atsevišķām daļām, lai ekonomētu materiāla daudzumu un drukāšanas laiku.

Lūdzu, sūtiet datus pēc iespējas ātrāk, analīze un sagatavošana maketa drukai prasa laiku, un īsie termiņi var ietekmēt vai nu izmaksas, vai kvalitāti.

“”””Galu galā, mēs esam ieinteresēti, lai nodrošinātu, ka esat apmierināts ar paveikto darbu un atkal atgriežaties pie mums.””””

 

Maketi priekš progresīviem arhitektiem

Priekš 3D maketa drukāšanas nepieciešams tikai trīsdimensiju modelis vai rasējumi, vai skices modelēšanai. 3D drukāšanai ir piemēroti Autocad, 3Dmax, Solidworks, Revit, Archicad, 123D design, SketchUp un citu programmu modeļi.

Maketi priekš inženieriem

Mūsu 3D printeri lieliski tiek galā ar inženieru maketiem, neatkarīgi no tā, vai tie ir ražošanas līnijas vai mašīnbūves jauninājumi – Jūsu maketa visi elementi tiks izveidoti ar augstu precizitāti, ievērojot noteikto mērogu.

Visa lieta ir detaļās

Plaša krāsu izvēle

Arhitektūrisku maketu izveide ar roku palīdzību – ilgstošs un sarežģīts process, kurš prasa lielas materiāla izmaksas. 3D drukas tehnoloģija ļauj būtiski saīsināt maketa izgatavošanas laiku un ievērojami samazināt finansiālās izmaksas. Jo makets jau ir pieejams digitālā formā, kas ir izpildīts vienā no 3D modelēšanas programmām. Mūsu darbs, tikai pārbaudīt izkārtojuma atbilstību tehniskajām prasībām un aprēķināt 3D drukāšanas izmaksas. Izmaksas ir atkarīgas no vairākiem faktoriem: detalizācijas pakāpes, maketa izmēra, strukturāliem elementiem utt.

 

Pēdējie darbi

TULKOT