Menu

Tālrunis:

+371 20266122

Izglītība un medicīna

Modeļi priekš apmācības un protēzes priekš cilvēkiem

Veicot demonstrācijas, apmācībai vienmēr ir vajadzīgi vizuāli palīglīdzekļi. 3D drukāšanas tehnoloģija, mācību procesa uzlabošanai, ļauj ātri realizēt jebkuras ieceres, kas nepieciešamas universitātēm, skolām un citām mācību iestādēm. Ar 3D printera palīdzību, mēs varam reproducēt modeļus ar, kuru palīdzību turpmāk skolnieki varēs izprast aerodinamiskas procesus, cieto vielu mijiedarbību ar šķidrumiem, mehānisko mijiedarbību un daudz ko citu. Kā arī, bez problēmām varam atveidot cilvēka skeleta daļas un to elementus. 

Medicīnā trīsdimensiju druka var būt noderīga dažādu protēžu prototipu ražošanā un neaizvietojama piemērīšanas modeļu izveidē. Vienkārši iedomājaties – Jums vairāk nav jātērē milzīgas naudas summas, lai izgatavotu vairākus paraugus un pielāgotu tos konkrētam pacientam. Jūs varat izgatavot vairākus 3D modeļus un katru reizi rediģēt datora modeli. Izgatavošanas termiņi un izmaksas Jūs patīkami pārsteigs!

Cilvēka orgānu modelēšana, lai sagatavotos operācijai, medicīnas instrumentu prototipu izveide, precīza implantu un protēžu izgtavošana priekš žokļa un sejas operācijām. Te ir nepilns saraksts ar noderīgiem trīsdimensiju drukas pielietojumiem medicīnā!

 

TULKOT