KAS MĒS ESAM UN KO DARĀM

Mēs esam firma no Latvijas, kas nodarbojas ar 3d printēšanu un lāzerapstrādi. Palīdzēsim Jums piepildīt Jūsu visinteresantākās vēlmes un projektus. Spēsim sagatavot kā Jums, tā arī Jūsu mīļajiem dāvanas, kas iepriecinās gan jūs, gan Jums apkārtējos.

Lāzera griešana

Ar mūsu rūpnieciskajām lāzergriešanas mašīnām mēs varam sagriezt gandrīz jebkuru materiālu vajadzīgajās formās. Lāzera tehnoloģija ir labākais rīks, lai ievērotu stingras pielaides specifikācijas.

Mūsu mašīnas ir ļoti precīzas un spēj apstrādāt daudzslāņu materiālus, izgriežot tikai augšējo slāni, neizejot cauri citiem slāņiem.


Lāzergravēšana un kodināšana

Mēs varam nodrošināt seklu vai dziļu gravēšanu gandrīz uz jebkura materiāla. Pielietojums ietver koka un stikla gravēšanu.


Lāzera marķēšana

Mūsu materiālu lāzera marķēšanas process nodrošina cilvēka un/vai mašīnlasāmas burtciparu rakstzīmes, 1D/2D svītrkodus, logotipus, zīmotnes utt. Laser Photo marķēšana ir unikāla lietojumprogramma digitālo fotogrāfiju marķēšanai/gravēšanai jūsu vajadzībām.  

Jebkāda veida dizains

Mēs varam strādāt ar praktiski jebkura veida grafikas failiem. Turklāt .DXF un .PDF failu formātus var apstrādāt tieši lāzersistēmā.

Jebkura veida materiāls

Ar mūsu lāzera apstrādes sistēmu ir savietojams bezgalīgs skaits materiālu. 

Vienlaicīgi vairāki procesi

Spējam griezt, gravēt vienlaicīgi. Mūsu lāzersistēmas var veikt daudz dažādu veidu darbības vienā solī, nemanāmi mainot jaudu, ātrumu un citus parametrus ar vienu klikšķi. 

Bezkontakta metodes

Bezkontakta metodes izmantošana griešanai, gravēšanai un marķēšanai. Mūsu lāzera sistēma novērš vajadzību pēc fiziskiem instrumentiem ar presformām, asmeņiem vai pastāvīgām turēšanas ierīcēm.  

Augstas kvalitātes rezultāti

Nodrošinām precīzu plānu materiālu (mazāk par 0,060” vai 1 mm) lāzergriešanu un gravēšanu.

1. Atzīmējiet/drukājiet jebko

Praktiski jebkuru 2D dizainu un faila tipu var izdrukāt no jūsu projektēšanas programmatūras. Tostarp Adobe® Illustrator®, Adobe® Photoshop®, AutoCAD®, SOLIDWORKS®, DraftSight® un daudzas citas. Turklāt .DXF un .PDF failu formātus var importēt universālajā vadības panelī (UPC).

 2. Ātrs apstrādes laiks

Varam griezt, iegravēt un marķēt vienā solī. Turklāt mēs varam iegravēt vai atzīmēt augstas izšķirtspējas attēlu uz jūsu materiāla. Tā kā mūsu lāzersistēmas vienā solī var veikt daudz dažādu veidu darbības, mēs varam apstrādāt jūsu daļu ātrāk nekā citi pakalpojumu sniedzēji. 

3. Apstrādājiet gandrīz jebkuru materiālu

Mūsu lāzersistēma spēj apstrādāt daudzus materiālus, tostarp plastmasa, metālus, silikona gumijas, audumus, kompozītmateriālus, laminēšanas līmvielas un citus uzlabotus materiālius.Piegāde pa visu pasauli

Piegāde ne tikai pa Latviju, bet arī pa visu pasauli

Lieliska kvalitāte

Savām rokām darināti produkti

Labākie piedāvājumi

Vienmēr saņemsi zemākās cenas mūsu izstrādājumiem

Droši maksājumi

Drošus maksājumus mūsu lapā nodrošina Paypal

Shopping Cart